ALbaChat


Kliko mbi foto per tu lidhur ne AlbaChat

Nese keni problem me CHAT klikoni KETU!

Chatet më të mëdha Shqipëtare

AlbaChat

AlbanianChat

AlbaChat.Us

AlbaMatrix

Argetohu

Dardania

Zbavitu

Na konaktoni nëse doni edhe chati juaj të vendoset në këtë listë!

Dëshironi të vendosni chatin tonë në faqen tuaj? Vetem vendosni këtë kod!

Qe me paraqitjen e internetit, u paraqiten edhe faqet dhe softveret qe na mundesojne shoqerimin tone online dhe zgjerimin e shoqerise.

AlbaChat eshte nje vend takim i rinise shqiptare ne internet qe prej 2006 dhe dita dites eshte renovuar dhe mbushur me gjera argetuese qe ndihmojne rinine per te gjetur shoeri te re dhe poashtu te bisedojne me shoket anembane botes.

Gjithashtu ne faqen e AlbaChat tani keni mundesine qe te degjoni edhe Muzik Shqip dhe Muzik Anglishte dhe gjithashtu mund te kerkoni deshiren tuaj muzikore qe do ju plotesohen nga DJ te Radio Zemra.

Ejani dhe na vizitoni, besojme qe do ngeleni te kenaqur dhe do na vizitoni perseri pasi te formoni shoqeri qe nuk do e gjeni ne chate tjera, pasi qe stafi i AlbaChat eshte njeri nga stafet me te vjetra sa i perketit chatit ne pergjithsi.

Advertisements

2 thoughts on “ALbaChat

  1. AlbaChat September 4, 2012 at 5:07 pm Reply

    Shume bukur ktu ne AlbaChat edhe muzikat e mira i leshojn

  2. AlbaChat November 28, 2012 at 6:39 am Reply

    Shum me pelqen AlbaChat dhe deshirat muzikore qe i plotesojne

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: